Twój dom jest na „Wrzosowym wzgórzu”!

Zamieszkaj w 2019 roku na „Wrzosowym Wzgórzu”! Nowocześnie zaprojektowanym Osiedlu mieszkaniowym zlokalizowanym jest przy ulicy Szosa Polska u zbiegu z ulicą Dojazdową. mieszkań.  

„Wrzosowe wzgórze” to otoczone zielenią osiedle mieszkaniowe, na którym znajdą się place zabaw i boiska oraz nowoczesna infrastruktura i parkingi. W każdym z budynków znajdują się funkcjonalnie rozmieszczone komórki lokatorskie, suszarnie i wózkownie. Najmłodsi mieszkańcy będą mogli skorzystać z osiedlowego żłobka.

Każdego dnia będzie Cię cieszyć bliskość natury i zapierający dech w piersiach widok na jezioro Dąbie.

Osiedle oddalone od ścisłego centrum zaledwie o kilka kilometrów, więc nie tracisz czasu na dojazdy. Z centrum można dojechać autobusem miejskim.

Nieduża odległość od centrum wystarczy, by odpocząć od miejskiego zgiełku. Dodatkowo dzięki malowniczemu położeniu oraz przydomowym ogródkom osiedle zyskuje podmiejski charakter. 

W ofercie dostępne są jeszcze mieszkania dwupokojowe i trzypokojowe. Trwa nabór wniosków od osób chętnych do ich wynajmu w ramach partycypacji w kosztach budowy, która wynosi 1.200,-zł za 1 m2 powierzchni użytkowej.

Zapraszamy!

Więcej informacji, wykaz wolnych mieszkań, wnioski i zaświadczenia dostępne są na stronie internetowej Szczecińskiego TBS