Oferta mieszkaniowa „non stop”

Co to za oferta?

Gmina Miasto Szczecin oferuje mieszkania  na wynajem, będące w jej dyspozycji, które stanowią własność Szczecińskiego TBS lub TBS Prawobrzeże. Oferta  NON STOP jest aktualizowana na bieżąco. Regularnie pojawią nowe propozycje mieszkań na wynajem o czynszu komunalnym lub tbsowskim.

Zalety oferty:

  • krótki czas załatwiania formalności - mieszkanie można wynająć nawet w ciągu dwóch tygodni (czas od złożenia wniosku do odebrania kluczy do lokalu)
  • bogata oferta - zróżnicowana wielkość mieszkań, funkcjonalny układ, lokale położone w różnych częściach Szczecina.
  • mieszkania wykończone „pod klucz” - od razu do zamieszkania (pozostaje tylko wniesienie mebli), położone w nowych budynkach, po modernizacji lub w  kamienicach śródmiejskich. W pokojach - nowoczesne wykładziny, w łazienkach - terakota oraz płytki ceramiczne, zlewozmywaki, wanny, umywalki, armatura sanitarna, nowa stolarka okienna i drzwiowa , itp.
  • wysokość czynszu  - od ok. 11 zł/m2 do niespełna 15 zł /m2.

Dla kogo mieszkanie z oferty NON STOP?

Mieszkania z tej oferty są dostępne dla osób pełnoletnich, mieszkających w Szczecinie, które nie maja tytuły prawnego do innego mieszkania na terenie Szczecina. Zainteresowani muszą także spełniać wymagania dotyczące wysokości średnich miesięcznych dochodów gospodarstwa domowego.·

Gdzie znaleźć ofertę?

Szczegółowa oferta mieszkań na wynajem znajduje się na stronie Zarządu Budynków i Lokali Komunalnych.

Oferty mieszkań oraz szczegółowe informacje na ten temat można otrzymać także  w siedzibie ZBiLK przy ul. Mariackiej 25 w Szczecinie , od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 -15.30.

Wszystkie  mieszkania są bardzo szczegółowo i starannie opisane.  Jest informacja o powierzchni mieszkania, liczbie pomieszczeń, wysokości czynszu, rodzaju ogrzewania, wysokości kaucji itp. oraz rozkładu mieszkania.

Umowa najmu lokalu zawierana będzie z osobą, która złoży wniosek i uzyska najwyższą liczbę punktów w ogłoszonym na ten lokal naborze wniosków

Kontakt i szczegółowe informacje:

  • strona internetowa www.zbilk.szczecin.pl
  • ZBiLK, ul. Mariacka 25, od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 -15.30.
  • pod numerami telefonu,od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 -15.30.

- 91 48 86 333
- 91 48 86 301
- 91 43 45 455