Zamieszkaj nad jeziorem Dąbie.

Przepiękny widok z okna na jezioro Dąbie, 500 metrów do plaży i kąpieliska, zieleń i place  zabaw - to tylko niektóre atuty osiedla mieszkaniowego, które powstaje przy ul. Pokładowej, Masztowej, Drukarskiej w Szczecinie.

Mieszkania w pobliżu jeziora, wykończone pod klucz. W sześciu budynkach znajdzie się 184 mieszkań, jedno, dwu i trzypokojowych o pow. od 46 m2 do 65 m2.  Mieszkanie będą wykończone pod klucz tj. ściany pomalowane na biało, glazura, terakota, wykładzina PCV na podłodze, kuchenka elektryczna energooszczędna z płytą ceramiczną w kuchni, łazienka z białym montażem. Mieszkania parterowe będą miały dostęp do ogródków przydomowych. Przewidziano mieszkania dla osób niepełnosprawnych. W każdej klatce schodowej zaprojektowano wózkownie do użytku mieszkańców danej klatki. Mieszkania parterowe będą miały dostęp do ogródków przydomowych. Każde mieszkanie znajdujące się powyżej parteru będzie wyposażone w balkon. Teren wokół budynków będzie kompleksowo zagospodarowany. W ramach inwestycji przewiduje się m.in.:wykonanie chodników, alejek, ławek, trzech placów zabaw dla dzieci i miejsc parkingowych.

Osiedle będzie położone w atrakcyjnej lokalizacji.  Jego atutem z pewnością będzie bliskość jeziora Dąbie, kąpieliska i plaży miejskiej oddalonej jedynie 500 metrów od mieszkań, zieleń, place zabaw i przestrzeń.

Zgodnie z umową mieszkania będą gotowe wiosną 2020 r. Koszt inwestycji wynosi ok 64 mln zł. Budowa osiedla jest finansowana z kredytu Banku Gospodarstwa Krajowego, wkładu gminy, partycypacji najemców i środków własnych TBS Prawobrzeże.

Mieszkania są dostępne w systemie partycypacji, która wynosi około 1500 zł/ m2

Więcej informacji, wykaz mieszkań, wnioski i zaświadczenia są dostępne  na stronie